Will Ospreay on inglise maadleja, kes on alla kirjutanud New Japan Pro-Wrestlingule (NJPW)
Sportlaste

William Peter Charles, kes on ametialaselt tuntud kui Will Ospreay, on tuntud inglise maadleja, kes on praegu alla kirjutanud New Japan Pro-Wrestlingule (NJPW). Ta on võitnud mitmeid meistrivõistlusi, näiteks IWGP juunioride raskekaalu meister, ROH Televisiooni maailmameistrivõistlused ja WCPW Tag Team meistrivõistlused. Suurbritannias Haveringis, Londonis sündinud ta sai koolituse Lucha Britannia Londoni Lucha Libre kooli. Ta on kahel korral võitnud Lucha Britannia maailmameistrivõistlused. Ospreay debüteeris progressi maadluses, kus ta esines hiilgavalt, saades lõpuks progressi meistriks. Hiljem hakkas ta ka maadlema Revolution Pro Wrestlingi jaoks, kus mõne aasta jooksul pärast Mike Bailey peksmist õnnestus tal teenida Cruiserweight Championship. Lõpuks astus ta New Japan Pro-Wrestlingusse. Pärast palju vaeva nägi ta pärast Yujiro Kushida alistamist IWGP juunioride raskekaalu meistrivõistluste võitu. Hiljem astus ta aumääringusse, kus alistas debüütmängus Bobby Fishi, saades uueks ROH-i televisiooni maailmameistriks. Siiski kaotas ta tiitli kaks päeva hiljem. Senise karjääri jooksul on ta maadlenud ka teistel maadluspakkumistel, näiteks International Pro Wrestling ja Southside Wrestling Entertainment.

Pikad meeskuulsused

Karjäär

Will Ospreay tegi oma professionaalse debüüdi „BritWres-Festil“ 1. aprillil 2012 ringnimega Dark Britannico. Ta maadles mõnda aega Lucha Britannia nimel, mille jooksul ta võitis kaks korda Lucha Britannia maailmameistrivõistlused.

Seejärel hakkas Ospreay maadlema Progressi maadluse nimel. Ta esines üsna hästi, teenides koha Natural Progression Series I turniiril. Siiski võideti ta esimeses ringis ise. Koos Paul Robinsoniga moodustas ta peagi sildimeeskonna 'Essexi mõõgad' ja võttis osa Progress Tag Team meistrivõistlustest. Meeskond siiski lõpuks lüüa sai. Ospreay jätkas võitlust, kuid suutis peagi võita edusammude meister Jimmy Havoc, nõudes sellega endale tiitli. Ta kaotas meistrivõistlused Marty Scurllile 2016. aasta jaanuaris.

Ospreay tegi Revolution Pro Wrestlingu debüüdi 2013. aasta veebruaris. Ta oli võidukas oma esimeses mängus Mike Hitchmani vastu. Taas moodustas ta liidri Paul Robinsoniga kui Essexi mõõgad ja asus osalema Tag Team Matches'is. Pärast meeskonna Project Ego alistamist võitis meeskond lõpuks 15. juunil 2013 Briti Tag Team meistrivõistlused. Seejärel kaotasid nad järgmisel aastal meeskonnale „Inner City Machine Gun“. Ospreay võitis 2014. aastal ka Suurbritannia kruisisõidu meistrivõistlused.

2016. aastal tegi ta debüüdi New Japan Pro-Wrestlingul. Ta esitas väljakutse Yujiro Kushidale IWGP juunioride raskekaalu meistrivõistluste matšiks, milles ta võideti. Siiski õnnestus tal Kushida lüüa oktoobris peetud Pro-Wrestlingi kuninga juures. See tegi Ospreayst esimese Briti inimese, kes tiitli võitis.

Novembris 2016 teatati, et ta on sõlminud ainulepingu Ring of Honor'iga. Ta võitis oma esimese mängu Bobby Fishi vastu, saades uueks ROH televisiooni maailmameistriks. Kogu oma senise karjääri jooksul on Ospreay maadlenud ka mitmetel muudel edutamistel, näiteks Rahvusvaheline Pro Maadlus, Future Wrestling, Total Nonstop Wrestling ja Professional Wrestling Alliance.

Will Ospreay sündis 7. mail 1993 Inglismaal Londonis Haveringis. Tema lapsepõlvest ega vanematest pole palju teada. Ka pole ta oma kohtinguelust palju paljastanud.

Just AJ Styles'i, Christopher Danielsi ja Samoa Joe matš TNA Unbreavable 2005 võistlusel inspireeris teda olema maadleja. Mõned tema allkirjakäigud on Raudkaheksa, Air Assassin, Silent Whisperer ja Pip Pip Cheerio.