Will Grier on Ameerika jalgpalli mänguväljak. Vaata oma elulugu, et saada teada oma lapsepõlvest,
Sportlaste

Kõik, kes on Ameerika jalgpalli fanaatikud, peavad olema kuulnud Will Grierist, kuna tal on vähese ajaga õnnestunud palju saavutada. Will Grier on saanud ka nime „Mr. USA jalgpall ”jalgpallurina töötamise oskuste eest. Ta on tuntud Ameerika jalgpalli kvartalimängija ja mängib praegu Lääne-Virginia mägironijate rühmas; varem oli ta seotud Florida Gatorsiga. Will Grier tundis Ameerika jalgpalli vastu huvi lapsepõlvest peale ja oli ka tema kooli meeskonna liige. Will Grier hakkas rekordit murdma alles siis, kui oli koolis alles juunior, kui ta viskas kindlasse mängu 837 jardi ja ületas seega varasemat rekordit 764. Tema jalgpallurina läbitud teekond on olnud üsna põnev. Lisaks hr Football USA tiitli omandamisele nimetati Will Grier ka aasta ajakirja Parade mängijaks. Rivals.com hindas seda jalgpallurit neljatärni värbamise plussiks ja ta sai ka kogu oma klassis kahe parema äranägemise järgi paremuselt teise koha. Talle pakuti palju stipendiume Wake Metsa, Põhja-Carolina ja Tennessee nimeliseks mängimiseks, kuid ta otsustas mängida Florida ülikoolis. Will Grier saab mängida nii oma jalgu kui käsi kasutades.

Pikad meeskuulsused

Karjäär

Will Grieri karjäär jalgpallis algas 2014. aastal kolledžis õppimise ajal. Grier ja Treon Harris võistlesid Jeff Driskelise varukoopiana uustulnukana. Aastal 2015 võistles ta Redshirti uustulnukuna taas Harrisega, et olla alustav veerandmängija. Ehkki Harris alustas esimest mängu, sai Grier liiga mänguaega ja lõi löögi, proovides 18 söötu ja lõpetades 166 jardi jaoks 16 kahe jadaga. Oma esituse esimeses mängus teenis Will Grier võimaluse alustada teist mängu.

Oma kolledžikarjääri neljandas mängus Tennessee vabatahtlike vastu avaldas ta suurt mõju ja mängis olulist rolli Gatorsi 28–27 tagasituleku võidus. Mängu 5 minutit oli Gators maas 14-27. Liidri haaramiseks viskas Grier 2 maandumist. Ta tagas võidu, sõites 23-st 43-st 283 jardile kahe maandumisega ja pealtkuulamisega.

Mäng Ole Miss Mässajate vastu on olnud seni tema karjääri parim mäng; ta läheb 24-st 29-st 271 jardi ja nelja mööduva maandumisega. Gators võitis mängu 38-10. Mängus viskas Grier esimesel poolajal oma neli puudutust ja temast sai esimene Gatori veerandmängija alates Chris Leakist 2005. aastal, et saavutada feat. 2016. aastal siirdus Grier Florida Gatorsist Lääne-Virginia ülikooli.

Will Grieri jaoks läks kõik väga hästi, kuni ta oli PED (Performance Enhancing Drug) testis positiivne. Ta oli testitud positiivselt käsimüügi toidulisandi Ligandrol suhtes. Grier tunnistas süütust, väites, et ta ei teadnud, et see on keelatud. NCAA (National Collegiate Athletic Association) lükkas oma apellatsiooni tagasi ja keelas ta 2016. aasta regulaarsel hooaja kuuendal mängul.

Isiklik elu

Will Grier sündis 3. aprillil 1995 Indiana osariigis Frankfortis Chad Grieri ja Elizabeth Floydi jaoks. Tema isa on jalgpallitreener ja ta oli mängupäevadel Ida-Carolina piraatide jaoks silmapaistev veerandmängija. Will on neljast lapsest vanim ning tal on kaks venda ja õde. Ta abiellus 2016. aastal Jeanne O’Neil Grieriga ja paar on õnnistatud tütre Eloise Marie Grieriga.